Spotkania z Vicki Rose

Spotkania z Vicki Rose

Vicki Rose – 1000 powodów by odejść

Vicki Rose

„Im bardziej szukałam szczęścia w życiu, tym bardziej byłam nieszczęśliwa. Zamiast tego znalazłam odpowiedź na życie w Bogu i Jego Słowie”. Vicki

Zapraszamy na spotkanie z Vicki Rose autorką książki „1000 powodów by odejść …i dlaczego zdecydowaliśmy się zostać razem”.

Vicki i Bill Rose są małżeństwem od 40 lat. Dzięki Chrystusowi przezwyciężyli przeciwności i doświadczyli uleczenia małżeństwa. Ich syn i córka, już dorośli, założyli rodziny. Vicki i Bill mają pięcioro wnucząt.

W 1977 roku wyszła za mąż za Billa Rose, który jest współwłaścicielem klubu New York Yankees, a także założycielem i prezesem DRM Sports Management – firmy, która reprezentuje zawodowych graczy w baseball.

Po prawie dziesięciu latach małżeństwa znalazła się w sytuacji samotnej matki z dwójką małych dzieci. Jej mąż był w tym czasie uzależniony od alkoholu, kokainy, seksu i pracy.

Półtora roku później, Vicki Rose powierzyła swoje życie Jezusowi. Kiedy zaczęła modlić się za Billa jej stosunek do męża zaczął się zmieniać. Gdy Bill poszedł za Jezusem i przeszedł leczenie odwykowe, po trwającej pięć i pół roku separacji małżonkowie pojednali się i powrócili do siebie.

Vicki i Bill opowiadają fragment swojej historii tutaj.

A my już dziś zapraszamy na spotkanie na żywo.